מחיר הדברת טרמיטים

החרקים השקופים והקטנים ללא עיניים, הנקראים טרמיטים, ממשיכים להתפשט בעולם ולעשות נזקים גדולים. בשנים האחרונות קצב הגידול עלה וגם ישראל חווה מכות מאוד גדולות, שפוגעות הן בחקלאות, בכלכלה ובמגזר הפרטי, כאשר הטרמיטים הורסים את יסודות העץ בבתיהם של אנשים שעמלים זמן רב, בשביל לרכוש את הבית ונאלצים להתמודד עם הריסות, בעקבות נזק של חרק קטן.

הבעיה עם אותם טרמיטים היא שהם מסוגלים לעבור מקן אל קן, לכן במידה ובאדמה מסוימת, בה הטרמיטים אכלו את היסודות וגרמו להרס הבית, חשוב מאוד לעשות הדברה מאוד רצינית באותו אזור ובאזורים הסמוכים, לפי שבונים שוב בית על אותה אדמה. הטרמיטים ממשיכים להתרבות ועד שהמלכה תמות, הם לא יחדלו, אלא ימשיכו לצרוך את המזון שלהם ממוצרי העץ בבית שלכם.

כמה עולה להדביר טרמיטים?

כמה עולה להדביר טרמיטים?

מדביר טרמיטים מקצועי לפני התחלת העבודה, יזהה כי אכן מדובר בטרמיטים, מאחר ולעיתים יש תסמינים מאוד דומים, השייכים לחרקים אחרים כגון תולעי עץ, עכברים, ג’וקים וכדומה. התסמין המובהק ביותר הוא כמובן העץ האכול והמשקופים החלולים, שמאפיינים את המקומות הפופולאריים שהטרמיטים תוקפים. מחיר הדברת טרמיטים נע בין 2000 שקלים לבין 5000 שקלים, תלוי בגודל הדירה, כאשר מחיר הדברת טרמיטים בדירה סטנדרטית יעמוד על 2000 שקלים ומעלה, בעוד מחיר הדברת טרמיטים בבית פרטי ינוע בין 4000 שקלים לבין 5000 שקלים תלוי במספר החדרים ובגודל כמובן.

כיצד מתרחשת ההדברה?

מדביר הטרמיטים אמור להיות מקצועי, בעל ניסיון של שנים, מאחר שלא מדובר בהדברה פשוטה של חרקים רגילים, אלא בהדברה הרבה יותר מורכבת, שמצריכה קידוח באדמה והחדרת החומר באמצעות פיתיונות ושיטות שונות.

בדרך כלל נעשה שימוש באמצעות חומר הנקרא פרמיס 350, המשמש כרעל איטי, כאשר תהליך השמדת הקן נעשה על ידי חלק מהטרמיטים שאוספים את החומר בתור פיתיון, יורדים אל המושבה ומעבירים את החומר אל המלכה, שמעבירה אותו לכל השאר, אם באמצעות ליקוק או באמצעות האכלת צאצאיה בצואה שלה.

תוך זמן קצר כל הקן מושמד בעקבות החומר, כאשר על המדביר להחדיר כ-15 ליטר של חומר לתוך האדמה. מחיר הדברת טרמיטים הוא יקר יותר מהדברה רגילה, מאחר שמדובר בחומר מאוד יקר, בשונה מהחומרים האחרים.

מדביר מקצועי

אומנם כל מדביר יענה לכם תשובה אחרת לשאלתכם כמה עולה להדביר טרמיטים, מאחר וכל מדביר טרמיטים עובד בצורה אחרת, אך לרוב המחירים ינועו סביב המספרים עליהם דיברנו קודם. הדברת טרמיטים מחייבת מדביר טרמיטים מקצועי ולא חאפר, לכן אל תתפתו למחירים זולים ולא הגיוניים. כל עוד לחומר ההדברה יש את אותה עלות בכל מקום, המדביר לא יוכל להוזיל לכם את המחיר במידה רבה, אלא אם כן אתם מבקשים להדביר אזור מאוד קטן יחסית. בהזמנת הדברה, שימו לב כי אתם מזמינים אך ורק מדביר טרמיטים מקצועי ובעל ניסיון.

למידע נוסף ניתן לעבור לעמוד של שאלות ותשובות נפוצות או ליצור איתנו קשר!