איך להיערך להדברת טרמיטים

הדברה

גיליתם סימנים לנוכחותם של פולשים מזיקים לבית שלכם? לפני שהם יניחו את היתד ויבקשו לכבוש את כל שטח המגורים, כדאי שתציבו גבולות ותזמינו הדברת מזיקים לחיסול תמידי.

טרמיטים צהוביםישנם אינספור סוגים של חרקים, חלקם מזיקים יותר וחלקם מזיקים פחות, אך מכולם אנחנו מייחלים להיפטר ולאמור שלום ולא להתראות. במידה וגיליתם כי אותם מזיקים הם טרמיטים, המצב הוא בכי רע, אך הוא ניתן לתיקון באמצעות הדברה מקצועית של חברה המתמחה בעיקר בהדברת טרמיטים, המחזיקה היתר הדברה ומורשית לרסס עם חומרים כימיים. חומרי ההדברה עלולים להיות מסוכנים לבני אדם ולבעלי חיים, למרות המינון הנמוך שנעשה בו שימוש, לכן חשוב להרחיק את הילדים מאזור ההדברה ולקשור את בעלי החיים במקום מרוחק.

מה ההבדל בין הדברת טרמיטים להדברת מזיקים אחרים?

הכנת הבית לקראת הדברת טרמיטים היא כמעט אותה הכנה לקראת כל סוג של הדברה. ההבדל המשמעותי הוא כי מדובר בדרך כלל בהדברה על ידי קדיחות באדמה, בפנלים, במשקופים וכדומה, מה שמצריך החדרת חומר בכל האדמה הנגועה בבית.

לכן, עליכם לפנות כמה שיותר את הפריטים בבית, בכדי שלא יבואו במגע עם החומר. לגבי ארונות המטבח, יש לרוקן את כל התכולה, ארונות המטבח הם בדרך כלל מעץ, מקור מאוד חיוני עבור הטרמיטים. הם אומנם לא יאכלו את האוכל שלכם, אך ייתכן כי הם יאכלו את הנייר שעוטף אותו ועל הדרך גם ינגסו בעץ של הארונות.

איך להיערך בשאר חלקי הבית?

בסלון ובחדרי השינה, חשוב לרכז את הרהיטים במרכז החלל, בכדי שהקירות והפנלים יהיו חשופים לעבודתו של המדביר. העבודה מתרכזת בעיקר באדמה, לכן למדביר יהיה קל יותר להגיע אליה באמצעות ניתוק הפנלים ואף ניתוק המרצפות מהאדמה.

במידה ויש ילדים בבית, חשוב מאוד שתרחיקו אותם מהבית לזמן מה, מאחר והחומר עלול ליצור אדים רעילים לנשימה. אם באפשרותכם לישון במקום אחר באותו לילה של הריסוס, עדיף שתעשו זאת ליתר ביטחון, למרות שמינון החומר הוא מאוד קטן, יחסית לגוף האדם.

כיצד לפעול לאחר הריסוס?

הדברת טרמיטים מקצועיתלאחר הריסוס, הישמעו אל הוראותיו של מדביר הטרמיטים, העבירו מטלית לחה במרכז כל ארון וזרקו אותה לפח. בדרך כלל החומר אותו מדביר טרמיטים מניח, יונח בדפנות הארון, משם עלולים להיכנס המזיקים. שימו לב כי האוכל שלכם לא בא במגע עם החומר, במידה ואכלתם אוכל נגוע בחומרי הדברה, חשוב שתיפנו לרופא להתייעצות.

הדברת מזיקים בגינה

טרמיטים על אדמהבמידה והזמנתם הדברת מזיקים לבית עם גינה, למדביר יהיה נוח יותר להחדיר את הריסוס בגינה, כמובן במידה והיא חשופה ולא מרוצפת. במקרה של הדברת מזיקים בגינה, הרחיקו את בעלי החיים מהאזור ופנו משם כמה שיותר חפצים, בכדי להשאיר למדביר שטח מרווח לפעולה. בכל מקרה, הדברת טרמיטים צריכה להיות הפעולה הראשונה לאחר קניית בית, כאשר ניתן לרסס את האדמה החשופה ולהימנע מחול נגוע במהלך שיפוץ או בנייה.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר עבור הדברת טרמיטים עוד היום!