אודות

טרמיט קונטרול – נעים מאוד

טרמיט קונטרול היא בין חברות ההדברה הוותיקות במשק הישראלי ומעניקה מגוון פתרונות הדברה וטיפול בטרמיטים לקהל הלקוחות הפרטי במרכז הארץ וגם לשוק המוסדי החל מבתי מלון, משרדים ממשלתיים, מרכזי אירועים ובתי ספר-והכל בהתאם לדרישה.

עבודתנו מתבססת על ניסיון של שנים רבות, מקצועיות ודיוק, אנחנו עומדים בזמנים, מתחייבים למצוינות ודואגים כי עבודות ההדברה שלנו מתבצעות תוך הקפדה מלאה על כל תקנות הבטיחות בארץ. אצלנו בחברת ‘טרמיט קונטרול’ מטפלים בכל פניית לקוח מא’ ועד ת’ בזמינות מלאה במשך עשרים וארבע שעות ובמהלך כל ימי השבוע.

אנחנו מתחייבים להגעה מהירה לכל לקוח ומעניקים אחריות לעבודות ההדברה לנו מתוך ידיעה שאנחנו המומחים בתחום הדברות הטרמיטים

אנחנו דוגלים בעבודת צוות!

עובדים שמשקיעים בהם הם עובדים שמשקיעים בעבודה ועל כן אנחנו דואגים באופן שוטף להעניק לצוות המדבירים שלנו הדרכות והכשרות שונות בשביל לשמור על רמת המקצועיות מהגבוהות בשוק ולהעניק לכם את השירות הכי טוב שאפשר. אנחנו בחברת טרמיט קונטרול ערוכים לכל תקלה ומסוגלים להתמודד גם עם המקרים הקשים ביותר.

פתרונות הדברה לטווח ארוך

פעולות ההדברה כרוכות לא פעם בשימוש בחומרים שונים העלולים להתגלות כרעילים לילדים, מבוגרים וגם לחיות מחמד ועל כן, בעת בחירת חברת ההדברה חשוב לבחור בחברת הדברה מקצועית שמחזיקה את כל הרשיונות הדרושים ותעניק לכם בטחון ושקט הן מהטרמיטים והן בנושא ההיגיינה והבריאות של כל יושבי הבית.


יש לכם שאלה? בעיה? הצעה? או שאתם מעוניינים בהצעת מחיר פרטנית עבור הדברת טרמיטים, צרו עימנו קשר כבר עכשיו !